BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Hallykta 10379407

nr 1037 9407

Hallykta

höjd: ca 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 16 maj 2016
kl 20:34:38